Team |
Opponent |
From |
To |
Location |
6U-Kuntemeier, 6U-Ladd, 6U-Malawy, 6U-Waltz
|
St. Peters Hockey
|
7:00 AM |
8:00 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Peewee C2 Larkin
|
Lady Liberty 12U - C2
|
7:50 AM |
8:50 AM |
Fenton
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
CanAm Tournament in Ann Arbor, MI
|
8:00 AM |
4:00 PM |
Arctic Coliseum Inc
|
6U-Hopfer, 6U1-Hensley, 6U1-Ketsenburg, 6U-Girard, 6U-Grossius, 6U1-Bruce
|
St. Peters Hockey
|
8:15 AM |
9:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt B2-1 Baeten
|
Bucks & Pucks - Stillwater Hockey Black
|
9:15 AM |
10:15 AM |
Poppy Waterman Ice Arena
|
8UMi Red-3 Ketsenburg
|
Twin Bridges
|
9:15 AM |
10:15 AM |
East Alton Ice Arena
|
8UMi Blue11 Fischer
|
Twin Bridges
|
9:15 AM |
10:15 AM |
East Alton Ice rink
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
Hamburg Hawks
|
9:45 AM |
10:45 AM |
Arctic Coliseum Inc
|
8UMa Red-2 Hoorman
|
Affton
|
10:15 AM |
11:15 AM |
Fenton Forum Ice Arena
|
Bantam B1-1 Winkler
|
So. Illinois 14U - B1
|
11:00 AM |
12:00 PM |
McKendree JR Rink
|
Squirt A1 Kulp
|
Tulsa Jr Oiler (AA)
|
11:00 AM |
12:00 PM |
Oilers Ice Center
|
Squirt B1 Heller
|
Meramec 10U B1-2
|
11:30 AM |
12:30 PM |
Mills
|
10U Rec C3-1 Brown, 10U Rec C3-2
|
St. Peters 10U - C3 #2 Aubuchon, St. Peters 10U - C3 #1 Brown
|
11:40 AM |
12:40 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Peewee A2 Zucol
|
Meramec 12U A2
|
11:40 AM |
12:40 PM |
FSI Shark Tank
|
Squirt B3-2 Pieber
|
Chesterfield 10U - B3
|
12:50 PM |
1:50 PM |
MUHC Hartwig-Kaiman Rink
|
Bantam B1-2 Angelo, Bantam B1-3 Meyer
|
St. Peters 14U - B1 #3 Meyer, St. Peters 14U - B1 #2 Angelo
|
12:50 PM |
1:50 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Squirt B2-1 Baeten
|
Bucks & Pucks - Dodge County Hockey Blue
|
1:00 PM |
2:00 PM |
Reedsburg Ice Arena
|
8UMi Blue-9 Schneider
|
Affton
|
1:30 PM |
2:30 PM |
Fenton Forum Ice Arena
|
8UMa Blue-2 VanDeman
|
Affton
|
1:30 PM |
2:30 PM |
Fenton Forum Ice Arena
|
Squirt A1 Kulp
|
Texas Warriors
|
3:15 PM |
4:15 PM |
BOK Center
|
Peewee C1-2 Phillips
|
Rockets 12U - C1
|
4:00 PM |
5:00 PM |
Florissant
|
8UMa Blue-4 Boschert
|
Sharks
|
4:50 PM |
5:50 PM |
Meramec Sharks
|
8UMi Blue-5 Pfaender
|
Sharks
|
4:50 PM |
5:50 PM |
Meramec Sharks
|
Bantam A3-2 Maschmidt
|
Rockets 14U - A3
|
5:20 PM |
6:40 PM |
Mills
|
Peewee A2 Zucol
|
So. Illinois 12U - A2
|
5:30 PM |
6:30 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam A3-1 Bextermueller
|
NW Arkansas 14U - A3 - Fitzgibbons
|
7:40 PM |
8:40 PM |
Centene CIC 2 NHL Rink
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
Leaside Flames
|
7:45 PM |
8:45 PM |
Arctic Coliseum Inc
|
Teams |
From |
To |
Location |
Peewee A1 Carapella, Peewee B3 Liscombe
|
6:50 AM |
7:50 AM |
Mills
|
8UMa Blue-1 Dietz, 8UMa Blue-3 Rowe
|
7:15 AM |
8:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt C1-1 Cole, 8UMa Red-1 Devine
|
8:00 AM |
9:00 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Bantam B2-1 Everett, Bantam B2-2 Liscombe
|
8:10 AM |
9:10 AM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Peewee A3 Wisdom, Squirt B2-2 Bextermueller
|
9:10 AM |
10:10 AM |
Mills
|
Squirt B3-1 Luetkemeyer
|
9:20 AM |
10:20 AM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam B3 Opela, Bantam A1-2 Davie
|
10:20 AM |
11:20 AM |
Mills
|
Squirt C2-1 Ballard, 10U Rec C1-2 Diefenbach
|
10:30 AM |
11:30 AM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
2013 Sting
|
12:40 PM |
2:00 PM |
Mills
|
18U AA-Royer
|
2:00 PM |
3:40 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
2010 Sting
|
2:10 PM |
3:40 PM |
Mills
|
Peewee B2 Sommerich, Peewee C3 Mallett
|
2:10 PM |
3:10 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
6U1-Blackwood, 6U1-Cleinmark, 6U1-Getz, 6U1-Zboray
|
2:45 PM |
3:45 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
Squirt A3 Cacioppo
|
3:20 PM |
4:20 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Peewee B1-1 Potocki, Peewee B1-2 Cafazza
|
3:50 PM |
5:10 PM |
Mills
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
3:50 PM |
5:20 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
8UMa White-3 Paul, 8UMi White-5 Linder, 8UMi White-8 Fields
|
4:00 PM |
5:00 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
Squirt A2-2 Michael, Squirt A2-1 McFarland
|
4:30 PM |
5:30 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
8UMi White-6 McGowen, 8UMa White-4 Deptula, 8UMi Blue10 Merkel
|
5:15 PM |
6:15 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
Peewee C1-1 Saffer
|
5:40 PM |
6:40 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
8UMi Blue-6 Frazzetta, 8UMi Blue-7 Fankhouser, 8UMi Blue-8 Donaldson
|
6:30 PM |
7:30 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
Super 8 Red
|
6:40 PM |
7:40 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
U16 Sting
|
6:50 PM |
8:40 PM |
Mills
|
8UMa White-2 Richardson, 8UMi White-7 Wisdom, 8UMa White-1 Alvarado
|
7:45 PM |
8:45 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
Super 8 Blue 1, Super 8 Blue 2
|
7:50 PM |
8:50 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|